42524000

درباره ما

روزنامه رسمی

تاریخچه

شرکت پارسیان عظیم خودرو در راستای تحقق و نیل به اهداف سیاست های کلان اقتصادی و مشارکت در رشد اقتصادی کشور فعالیت خود را از سال 1381با تفکر تغییر، تحول در ایجاد رفاه و آسایش مردم آغاز نمود.شرکت طی سالهای فعالیت خود فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشت. و با فعالیت انجمن شرکتهای لیزینگ ایران و تخصصی شدن این صنعت ، شرکت پارسیان عظیم خودرو راه خود را به عنوان اولین کارگزاری عملیاتی در سال 1384 انتخاب نمود و به عضویت این انجمن در آمد. در همین راستا شرکت همواره در جهت رفع چالش ها و محدودیت ها و هموار نمودن کارگزاری عملیاتی میکوشد و این تلاش ها را می توان در جهت توسعه و تسریع خدمات کارگزاری و جلب رضایت و تأمین نیازهای مشتریان به عنوان مهمترین استراتژی شرکت برشمرد

پیام مدیرعامل

به نام خالق هستی
«مهم نیست چه کسانی را می شناسید مهم این است که چه کسانی شما را می شناسند و از نظر آنان شما چه کسی هستید»

تلاش ما همواره براین اصل استوار بوده که خدمتی نو و ارزنده به هموطنان گرامی عرضه نمائیم. نیک میدانیم که در جهان معاصر که تغییرات لحظه ای صورت می پذیرد. داشتن ایده های نو نیازمند ذهن های روشن و آگاه است.این اعتقاد ما را نیازمند کمک همکاران داخل سازمان و مساعدت و همیاری کلیه عزیزان ودوستان نموده تا با توکل و عنایت به حضرت حق دستیابی به اهداف و چشم اندازهای پیش روامکان پذیر گردد. امیدواریم تأثیر عملکرد ما نقش مؤثری درجهت رفاه نسبی وتأمین حداقل نیازشمار خوبان گردد و در این راه از هیچگونه تلاش وپشتکاری دریغ نخواهم کرد دوستدارم عاملی هرچند ناچیز درایجاد محیطی پر از امید، نشاط و آسایش باشیم. لذا نظرات، پیشنهادات وانتقادات شما گرامیان ما را در ارائه خدمات بهتر رهنمون خواهدساخت. پیشاپیش ضمن تقدیر و سپاس، دست یکایک شما عزیزان را به گرمی می فشاریم. نتایج و دستاوردهای این سازمان همیشه درمحیط بیرون از سازمان ارزیابی و مشاهده می شود . به همین منظور با آغوش باز نظرات و پیشنهادات شما جهت ارائه خدمات بهتر پذیرا هستم وکمال تشکر را دارم.

خداوندا آرامش ده تا پذیرم آنچه را نمی توانم تغییر دهم و توانایی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را میتوانم و فهمی ده تا تفاوت این دو را درک نمایم.

برنامه راهبردی

شرکت پارسیان عظیم خودرو به عنوان یک شرکت استراتژی محور در سال 1381 اولین برنامه استراتژیک خود را برای تبدیل شدن به یک گروه تا سال 1386 بنا نهاد که در پرتو لطف خداوند به این هدف دست یافت و تا آخرین مرحله برای استحکام این شرکت تلاش خواهد کرد که این امر مستلزم همگامی با مشتریان و شرکت های همکار میباشد. بینش مشتری محوری و استراتژی مداری ویژگی های منحصر به فردی در خدمات شرکت بوجود آورده است که چشم اندازی قدرتمند و مطمئن را برای مجموع شرکت ترسیم خواهد نمود.

عناوین برنامه های راهبردی:

  • تکمیل و ارتقاء همکاری های بیشتر با بانک ها و موسسات خصوصی در جهت افزایش منابع و هم سو شدن و هم افزایی با شرکتهای موفق
  • افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات به مشتریان
  • نگرش مشتری مداری در راستای دستیابی به حداکثر رضایت مشتری
  • ویژگیهای منحصر به فرد در خدمات عملیاتی
  • دستیابی به حداکثر سهم بازار
  • جذب نیروهای متخصص و ارتقاء سطح علمی همکاران

چشم انداز

طیف اجتماعی، همکاران، مشتریان، شرکتهای رقیب و سرمایه گزاران این مجموعه را به عنوان شرکتی نظام مند، با برنامه و جدی در تحقق اهداف کارگزاری عملیاتی می شناسند. شرکت پارسیان عظیم خودرو با تکیه بر رشد، توسعه و برخورداری از دانش تخصصی و بهره گیری از کارکنان خلاق و متخصص به عنوان معیار و محکی در آمده است که سایر شرکت ها عملکرد خود را با آن می سنجند. رعایت اصول اخلاقی و اجتماعی، احترام به افراد، رعایت صداقت و حفظ امانت، پایبندی به برنامه های عملکردی سازمانی و فرآیندهای برنامه محور از جمله شا خصه های سازمانی پرسنل این شرکت می باشد.

شعار سازمانی

شرکت خود را سازمانی مشتری محور می داند که رأس هرم سازمانی آن مشتری است و آنان را شریک استراتژیک خود می داند و کلیه اعضای خانواده خود را ملزم می دانند که بهترین راه کارها را به بهترین کیفیت به مشتریان عرضه کنند و کسب حداکثر رضایت آنان را نهایت اهداف سازمانی خود دانسته و در راستای این شعار خود برنامه ای استراتژیک طراحی و تدوین نموده که جهت گیری های اصلی این گروه را برای سال های آتی مشخص نموده است.

پروانه کسب


اعضای هیئت مدیره